Kauqat 3,2, dhe 1 ne gjendje te rregult

Shitet nga: vahide 20 Mar 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Kauqat treshi dhe dyshi mund te perdoren edhe per gjum sepse shtrihen te interesuarit te kontaktojn ne numrin 049269027 qmimi 220 euro si dhe tavolina gratis :)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim