Krevat dy katesh per femije dhe te rritur

Shitet nga: afrim 10 Nën 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet krevati dy katesh per femije dhe te rritur, ne gjendje shume te ruajtur. Krevati eshte i punuar nga druri me material dhe dimensione speciale.
Gjindemi ne Mitrovice rruga Mbreteresha Teute tek rrethi kryesor afer gjamise se re dhe afer Broja Marketit.
Cmimi me mareveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim