Krevet per fjetje

Shitet nga: Gzim 03 Pri 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dy krevet ne gjendje shum te mir si dhe shum praktik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim