Shes dy kreveta per gjum te ri

Shitet nga: Agron 22 Gsh 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dy kreveta per gjum shum te ruajtur , teper pak te perdorur per nje qmim teper te volitshem nga 50€ per secilin krevet .
Mund te kontaktoni ne numrat e telefonit ne ipko 049-690-038 si dhe vala 044-860-750. Flm per mirkuptim!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim