Shes krevetin prr dhome te fjetjes (francuski)

Shitet nga: Liki 06 Mar 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes krevetin per dhome te fjetjes ( francuski) me dimenzione 180x200, me jogi. Krevati eshte stabil, i rujtun dhe pa prishje. Ska nevoje te intervenohet asgje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim