Urgjent

Shitet nga: Bica 06 Mar 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Pllakare amerikane afer 4m me lartesi 260cm dhe thellsi 60cm I pa perdorum ne reklam ka nejt rreth nje vit per ma lire ju lutem mos thirrni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim