ZBRITJE DHOMA GJUMIT-VIBER +38344152077

Shitet nga: ART-DIZAJN 06 Mar 04:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR   900 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontaktoni ne numrin 044 152 077 ose 049 152 077 Transportin si dhe montimin e bejm ne gjith teritorin e Kosoves Email- arton49@hotmail.com VIBER +38649152077 Mund te na Shkruani edhe ne FACEBOOK Artan Shillova ,Vèrejtje secila Dhome e ka qmimin ne Foto...,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim