ZBRITJE Dhomave oferta vlen 1 muaj, viber+38649..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ART-DESIGN 11 Maj 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Prodhojm Dhoma Gjumi qmimi 550 euro dhe 600 euro,dhoma esht komplet me dyshek ortopedik siq shifen ne foto keto dhoma jan ,si dhe lloje tjera te Mobiljeve ,, Transporti dhe Montimi Gratis.
Gjindemi ne Ferizaj afer SUPER VIVA ne magjistralen Ferizaj- Shkup


Telefon; +377 44 152 077 ose +386 49 152 077

Porosit mund ti bëni edhe nepermjet. Telefonit E-mail arton49@hotmail.com
We manufacture all types of furniture Skype arton.shillova1
Ferizaj KOSOVE Viber +386 49 152 077
.since 1992\
SECILA DHOME E KA QMIMIN NE FOTO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim