ZBRITJE DHOMA GJUMIT 550 EURO OFERTA VLEN 1 MUAJ

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ART-DESIGN 11 Maj 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Prodhojm Dhoma Gjumi qmimi 550 euro 600 , 700 , 950 euro,dhomat jan komplete me dyshek ortopedik ,si dhe lloje tjera te Mobiljeve ,, Transporti dhe Montimi Gratis
Gjindemi ne Ferizaj afer SUPER VIVA ne magjistralen Ferizaj- Shkup.
,
E-mail ; arton49@hotmail.com
TELEFON 044-152-077 ose 049-152-077
SKYPE---- arton.shillova1

POROSIT MUNDENI TI BENI EDHE NE TELEFON

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim