dhome gjumi

Shitet nga: dhome gjumi 18 Pri 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
dhome gjumi shum pak e perdorun komplet me jogi dhe dy dollapa te vegjel shes urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim