rishitja riparimin e mobiljeve

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Rishitja 07 Gsh 01:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Bejm Riparimin e gjitha mobiljeve mveshjen e divanave(kauqave) lyrjen e tavolinave dhe mobiljeve te ndryshme si dhe prodhojm sipas porosis

Rishitja eshte dyqan ku ju mund te shitni dhe bleni artikuj te ndryshem shtepiak

rishitja

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim