shitet urgjent

Shitet nga: agim 29 Dhj 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhoma e mir dhe shum pak e perdorur shitet me nje qmim shum te vogel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim