shitet

Shitet nga: mentor 19 Dhj 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

490 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
shesim komoda pun dore me kamin original slloven punojm mbi300 lloje komoda me kamina dhe me porosi sipas deshires
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim