urgjent shitet dhoma e gjumit

Shitet nga: agim 30 Dhj 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhoma e gjumit esht komplet dhe per shkak te ndrrimit te vendbanimit shitet
Dhoma esht dy ngjyrshe me te bardh dhe te zez dhe nuk kem mujt me ba shum foto te dhomes se urgjent jem tu u zhvendos pej ati vend
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim