Gur kuzhine

Shitet nga: Fehmi 09 Gsh 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Gur Kuzhine rreth 2 Metra i gjate.
Qe kur e kemi ble pas 2 dite e ka pas nje vijezim por skemi pas problem ne perdorim. Eshte shume i mire dhe pa demtime.
Nuk po na nevojitet pasiqe tani kemi Kuzhine te Re .
Eja merre afer minimarketit Pepi ose kontakto Nexhin ne Kafen Parisi ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim