Kuzhin dhe Komod

Shitet nga: ÐriŁon Igrishta 09 Tet 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Komoda me Telivizor 150$

Kuzhina 70$
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim