Kuzhin

Shitet nga: kamer 22 Shk 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
shes kuzhin prodhim nga simpo e bler qe 1 vite vetem se ndrroj tjeter eshte nga druri dhe shum e ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim