Kuzhina dhe nje dere

Shitet nga: faton 23 Gsh 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shiten urgjentisht kuzhina dhe nje der per sallon kush eshte I interesuar mund te kontaktoj nr 049150383 qmimi 250 E .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim