Kuzhina e punuar nga Druri

Shitet nga: Arben 02 Pri 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shitet kuzhina komplet asht e punuar nga Druri dhe asht ne maxmimum e rruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim