Kuzhina shumë e ruajtur,qmimi i volitshëm

Shitet nga: blerim 25 Nën 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shitet komplet kuzhina 8 dollapa,tavolina e punës dhe lavamani,është prodhim shumë i vjetër por kvalitet,qmim i volitshëm.viber +37744272258
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim