Kuzhine

Shitet nga: Mitrovica 08 Pri 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Kuzhina është pak e përdorur, oshtë përdorë vetëm disa muaj. Dimensionet janë në një foto mund ti shihni.
Po ashtu edhe fiokat i kan shinat e kualitetit të lartë dhe janë me mbyllje me amortizim të markës së njohur gjermane HAFLLE.
Mund ta shihni edhe në foto.
Ju mirëpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim