Punojm kuzhina sipas porosis

Shitet nga: uka dizain 05 Dhj 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
punojm kuzhina dhoma gjumi dhoma femijesh komoda per tv paradhoma dyr te dhomav tavulina buke etj si dhe bejm transportin edhe montimin gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim