Sallon per frizere invertarin e kompletuar

Shitet nga: Ariani 11 Gsh 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Invertarin per frizere. I kompletuar dhe shum materjal i qendrueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim