2 Kauqa

Shitet nga: granit 28 Mar 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
shes 2 kauqa ne gjendje shume te rregullt , mund te shtrihen , jane shume te rehatshem dhe cmimi eshte i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim