2 Kauqa dhe 1 fotele

Shitet nga: Lume 19 Sht 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes dy kauqa dhe nje fotele , dhe fotelja qelet , jane ne gjendje shum te rujtshme dhe shum pak te perdorur dhe jane shum te rehatshum per me pushu ne ta. Per me shum info kontaktoni ne nr posht ..
049-165-823
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim