Bejme riparimin e te gjitha llojeve te tapacireve

Shitet nga: Agimi 19 Pri 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Bejme riparimin e te gjitha llojeve te tapacireve , shtepiake dhe automobilave.

Mund te me kontaktoni ne numrat : 049/436-952 dhe 044/517-677

Agimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim