Dhoma dites dhe tavolina me karriga

Shitet nga: edin 04 Jan 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
shes dhom dites ne gjendje shum te mir dhe tavolima me 4 karriga ne gjendje shum te mir
qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim