Dy tavolina per sallon dhe nje divan

Shitet nga: Adnan 16 Shk 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes dy tavolina per sallon dhe nje divan.

Cmimi per dy tavolinat eshte 30 EURO
Cmimi per divanin eshte 40 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim