Dyshi treshi dhe dy fotela

Shitet nga: edin 05 Jan 02:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
shitet dyshi treshi dhe dy fotela ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim