Ganiture mobilesh 3 + 2 +1+1

Shitet nga: Ganiture 27 Nën 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

560 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobilet 3+ 2+1+1 prodhim i jashtem, shume pak te perdorura dhe ne gjendje perfekte.
3-shi shtrihet per fjetje .
Cmimi i blerjes se ketij seti ka qen 1300. Tani i shes me kete cmim 560 euro, pasi qe e kam nderru banesen dhe nuk me pershtaten.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim