Garnitur e kauqave

Shitet nga: sami 22 Mar 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
shes garnituren e kauqave
2 tresha ,qoshi,1 dysh dhe fotele .
modeli i simpos te vranjes \
jan ne gjendje prefekte.
ka me qen shum i knaqun ai qe e ka kismet me i ble
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim