Garnitur per dhome dite

Shitet nga: Edita 16 Pri 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten urgjent kompleti,dy kauqa dhe dy fotele.
Te katerta jane me funksion,qe nenkupton edhe fotelet shfrytezohen per fjetje.
Kane sandëka per vendosje te rrobave,dyshekeve,apo sipas nevojës.
Jane te ruajtura por edhe shume pak te shfrytezuara!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim