Garnitur salloni

Shitet nga: Xheli 22 Pri 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes garnituren per sallon e cila eshte shum pak e perdorur dhe ne gjendje shum te mire , perbehet nga dy tresha dhe dy fotele . Treshat jan me funksion shtrires..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim