Garnitur

Shitet nga: Zeqir 16 Shk 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
1,2,3,3 jane shume te ruajtur , dhe vin bashke me mbulesa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim