Inventar i ruajtuar shum pak i perdorur

Shitet nga: Vali 21 Dhj 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Funksional shum per hapsira te ngushta mund te perdoret per sallon per lokale dhe per shum hapsira te tjera te ngushta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim