Kauqa Te Lekures

Shitet nga: Ahmet 18 Mar 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

680 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten set kauqash te Lekures te perdorur por shum te ruajtur. Pra kauqat shtrihen per fjetje si ne foto. Perbehen nga nje 3sh nje 2sh dhe dy 1sha, te interesuarit mund te lajmrohen ne nr. Kontaktues : 049-108-186
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim