Kauqa

Shitet nga: Kiki 01 Qer 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   130 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes Kauqat jan ne gjendje shum te mir dhe qmimi osht shum i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim