Kauqa

Shitet nga: Tahir Osmani 26 Gsh 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Dy tresha , nje dysh dhe dy fotele (3+3+2+1+1)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim