Kauqa

Shitet nga: Isa 16 Pri 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Shume te ruajtun dhe te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim