Kauqat ne shitje urgjend

Shitet nga: Meti 14 Nën 00:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Kauqat ne shitje, shum pak te perdorur dhe pa as nje defekt.
2- treshe
1- dysh
1- qysh
1- fotele
Te interesuarit mund te kontaktoin ne nr:
049 355 858
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim