Kauqat

Shitet nga: Tahir Osmani 26 Gsh 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Dy tresha , nje dyshe dhe dy fotele (3+3+2+1+1)
Qmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim