Komode

Shitet nga: Privat 27 Sht 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes komoden e drunit shum te mir komoda esht e rujtne dhe esht shum moderne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim