Komode

Shitet nga: Mergim 07 Dhj 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Komod me 3 pjes
Kauqa 3+3+1 dhe qyshi
Tavolin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim