Komodinë e dhomës dhe kënd (minder)

Shitet nga: Flora 13 Mar 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes komodinën dhe këndin (minderin) me një çmim mjaftë të volitshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim