Komodin dhe TV

Shitet nga: Bashkim 31 Mar 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes komodinen me Tv me nje qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim