Kthes,komodin per tv...

Shitet nga: ***** 20 Mar 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet kthesa e perdorur poer e ruajtur shumm e punuar ne gacaferri Pej.
kthesa ka 3-tresha 1-dysh dhe 2 qoshet,hapen te gjitha per te fjetur ja shum komod dhe te pershtatshme.
jan bler 1400 euro.
dimenzionet:3.80 gjatsija te gjamat
2.40 ana e djtht
4.80 ana e majt
Jan te kapur me shrafa mund ti kombinoni si doni ju vet si te ju konvenoj,mund te ndrroni vendin 3shave me 2shin.
Qmimi 450

GJithashtu shiten edhe mbulesat se bashku me jastek 40 euro.
Pres bleres serioz...mund te na kontaktoni ne viber dhe permes e-mailit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim