Makin per larjen e rrobave NEO

Shitet nga: lavdim 18 Mar 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Makin per larjen e rrobave me 1000 rrotullime NEO shum e mir dhe e ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim