Mobile 1, 2dhe 3

Shitet nga: Sofa 08 Pri 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Shesum komplet setin 1 , 2 dhe 3 shtreter për sallon dite. Jane dy fotele dhe 2, 3.
Ju falemnderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim