Mobile salloni 240 euro koplet

Shitet nga: Mergim 16 Mar 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobile salloni shes te gjitha koplet 240 euro
Kauqat 3+3+1 dhe gjyshi
Komoda ne 3 pjrs materjali i saj mediapan kasifikum qishtu po thirrke pres blersin sejoz shes orgjend se spo kam mu mi lan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim