Mobile salloni shes orgjend

Shitet nga: Mergim 16 Mar 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobile salloni shes orgjend se spo kam ku i la.
Kauqa 3-3-1dhe kryli
Komoda ne 3 pjes me matrjal mediapan i klasifkum po thirrke
Mund te me shkrun edhe viber pres blesin serjoz +38649848099
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim